Laen Telefoni Teel

Laen telefoni teel on kõige mugavam viis laenu taotlemiseks ja väikse rahalise tagavara soetamiseks. Laenu telefoni teel ei anna kõik laenufirmad, sest neil pole vastavat tehnoloogiat. Siin lehel on laenud, mida saab telefoniga taotleda.

Laen telefoni teel tähendab, et saad laenu võtta ainult telefoni kasutades. See hõlmab telefoniga laenutaotluse täitmist ja isikutuvastamist. Telefonist rääkides peame silmas nutitelefoni. Vana analoogtelefoniga laenu võtta ei saa.

Milliseid laene telefoni teel saab võtta? Telefoni teel on kõige levinum laen väikelaen ja kiirlaen. Mõlemad laenud on ilma tagatiseta ja saab samal päeval kätte. Tegelikult isegi kiiremini – laenu saab 60 minutiga kätte.

Laenud, mida saab telefoni teel, leiad lehte alla poole kerides. Kui tahad võtta laenu telefoni teel, siis peab sul olema Mobiil-ID või Smart-ID äpp. See on vajalik isikutuvastamiseks.

kiirlaen internetist

Laen telefoni teel (isikutuvastamine)

Aastaid tagasi sai laenu võtta vaid SMS-i kaudu ja ennast polnud vaja identifitseerida ja tuvastada. Tänapäeval enam niiviisi laenu võtta ei saa. Kui soovid laenu võtta, siis pead end tuvastama. Sellise reegli näeb ette rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadus.

Samas peab tänulik olema, et elame 21. sajandil, kus laen telefoni teel on üldse võimalik. Kuidas siis saab laenu ja end tuvastada?

kiirlaen internetist

Internetist võib leida miljoneid erinevad isikutuvastamise äppe. Probleem nendega on selles, et Eesti laenupakkujad ei tunnusta võõraid isikutuvastamise viise ja sellepärast peab rahulduma ainult Eestis aksepteeritud identifitseerimise võimalustega.

Seega, laenu telefoni teel saab võtta järgmiste isikutuvastamise võimalustega:

Icon

MOBIIL-ID

Põhiline isikutuvastamise võimalus, millega laenu telefoni kaudu võtta, on Mobiil-ID.
Icon

SMART-ID

Lisaks Mobiil-ID'le saab laenu võtta ja end tuvastada ka Smart-ID kaudu.

Mobiil-ID on kõige populaarsem ja levinum viis Eestis, millega saate end tuvastada laenu võttes. Smart-ID on tunduvalt vähem levinud. Mõne üksiku laenuandja puhul saate laenu taotleda ka Trustly kaudu.

Laenud Telefoni Teel

Laenud, mida saab nutitelefoni teel.

1. Bondora (soodne, intress al 13%)

Bondora on soodne väikelaen telefoniga. Laenu taotlemine võtab aega circa 5-10 minutit ja raha kantakse kiiresti üle. Bondora on teistsugune, sest teeb Teile kolm erinevat pakkumist. Seejärel saate ise valida endale kõige meelepärasema laenu. Neil on hea intress.

 • Ilma Tagatiseta;
 • Laen Telefoni Teel;
 • 500 € - 10000 €;
 • Intressimäär: Alates 13% Aastas.
kiirlaen internetist

Kuidas ma saan telefoni teel Bondora laenu võtta? Bondora laenu võtmiseks telefoni teel saad end tuvastada ID-kaardi, Mobiil-ID ja internetipanga (Trustly) kaudu. 

2. Credit24 (laen 15-minutiga kätte)

Kui Sind huvitab kiirlaen internetist, siis Credit24 on parim pakkuja nii teenuse kvaliteedi kui krediidi kulukuse määra poolest. Kannavad laenu reaalselt 15-minutiga üle. Lisaks on intress parem kui teistel tuntud SMS-laenudel. Hädaolukorrras kindlasti parim kiire laen.

 • Ilma Tagatiseta;
 • Laen Telefoni Teel;
 • 50 € - 5000 €;
 • Intressimäär: 2% kuus, 24% Aastas.
krediidikonto internetist

Kuidas ma saan Credit24 laenu? Credit24 laenu võtmiseks telefoniga saad end tuvastada Mobiil-ID ja Smart-ID kaudu. Hiljem (pärast isikutuvastust) saad sisse logida parooliga.

3. Raha24

Raha24 laen on üsna soodne kiirlaen internetist. Eriti hea laenupakkumine tehakse uuele kliendile. Nimelt, uus klient saab laenu 2-protsendilise intressimääraga. See on võrdlemisi hea pakkumine ja tasub kulukuselt ära.

 • Ilma Tagatiseta;
 • Laen Telefoni Teel;
 • 100 € - 5000 €;
 • Intressimäär: 2% Kuus (24% Aastas).
kiirlaenud internetist

Kuidas ma saan Raha24 laenu taotleda? Raha24 laenu saamiseks saad end tuvastada Mobiil-ID ja Smart-ID kaudu.

4. Monefit

Kõige populaarsem laen internetist võttes on Monefit. Populaarsus on tõenäoliselt tingitud väiksest summast (laen alates 50 eurot) ja tehniliselt heast ning arusaadavast veebilehest. Nende laenu saate kergelt nii internetist kui telefoni teel. Soovitame.

 • Ilma Tagatiseta;
 • Laen Telefoni Teel;
 • 50 € - 10000 €;
 • Intressimäär: 35%.
kiirlaenud internetist (1)

Kuidas ma saan Monefiti laenu telefoniga võtta? Isikutuvastuse saad teha Mobiil-ID ja Smart-ID kaudu.

5. Creditstar

Creditstari laenu saate internetist peaaegu kohe kätte. Lisaks on nende kiirlaenu kerge saada. Teil ei pea olema kõrge krediidivõime. Selle arvelt on aga laen kallim. Kui Sul on  halb krediidivõime, siis proovi esialgu saada Bondora või Monefiti laenu, hiljem Ferratum, Creditstar.

 • Ilma Tagatiseta;
 • Laen Telefoni Teel;
 • 50 € - 5000 €;
 • Intressimäär: 45%.
kiirlaenud internetist

Kuidas ma saan Creditstari laenu telefoniga taotleda? Creditstarile saad end tuvastada Mobiil-ID kaudu. Smart-ID isikutuvastamise võimalust nad ei paku.

Laen Telefoni Teel (Tabel)

LAEN

KKM

INTRESS

PERIOOD

SUMMA

SINU KREDIIDIVÕIME

HINNANG

26%

AL 13%

3-60 KUUD

500-10000€

KÕRGE

27%

AL 24%

3-60 KUUD

50-5000€

KÕRGE

30%

AL 24%

2-60 KUUD

100-5000€

KÕRGE

45%

AL 35%

6-54 KUUD

50-10000€

KESKMINE

60%

AL 45%

1-36 KUUD

50-5000€

MADAL

Icon

Parim Kiirlaen

1. Bondora

2. Credit24

3. Monefit

4. Creditstar

5. Ferratum

Icon

Vaata Lisaks

Icon

Kontakt