Kiirlaen Maksehäirega

Kiirlaen maksehäirega eraisikule.

Kiirlaen maksehäirega on olukord, kus eraisikul tekib maksehäire, aga tal on soov võtta uus laen. Uue laenu võtmine võib olla võimatu, aga kas on ikka? Teoreetiliselt ei tohi maksehäirega laenu anda, sest rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadus keelab sellise tegevuse.

Maksehäirega laenu andmise keelustamise põhjuseks on kaitsta nii laenuvõtjat kui ka laenuandjat. Nimelt, kui sul tekib maksehäire, siis see peaks olema indikaator sellest, et oled oma rahaasju valesti korraldanud.

kiirlaen maksehäirega
Lisaks näitab maksehäire olemasolu laenuandjale, et maksehäirega isik ei ole varem suutnud oma kohustusi õigeaegselt tasuda. Tõenäosus, et selline olukord juhtub veel, on suur, sest kui juba üks maksehäire on tekkinud, siis võib tekkida ka järgmine.
Kiirlaen maksehäirega kontekstis me teame ainult teoreetiliselt, et maksehäirega ei tohi laenu anda. Samas, mida laenuandjad tegelikult teevad ja kas nad annavad laenu maksehäirega on lahtine.

Maksehäire

Mis on maksehäire?

Maksehäire on oma olemuselt väga lihtne asi. Tegemist on kandega maksehäireregistris. Mis kandega täpsemalt tegu on? Maksehäireregistri kandest peavad näha olema teatud andmed. Nendeks on:

 1. Isik, kellel maksehäire tekkis (sobivad nii era- kui avalikud isikud);
 2. Maksehärie tekkimise alus (põhjus, millest maksehäire tekkis);
 3. Aeg, mis on möödunud võla sissenõutavaks muutumisest.
img
Lisaks on tingimused, mis peavad olema täidetud, et saaks kellegi üldse maksehäireregistrisse kanda. Millised need tingimused on? Et oleks võimalik lisada ja avalikustada teine inimene maksehäireregistris, peavad olema täidetud järgmised nõuded.
 1.  Kõigepealt peab tekkima võlgnevus, et üldse saaks isiku maksehäireregistrisse lisada;
 2. Ajaliselt peab mööduma vähemalt 45 päeva võla tekkimise päevast;
 3. Võlgnevus peab olema suurem kui 30 eurot.

Võlgnevus iseenesest võib tekkida väga paljudest erinevatest elulistest olukordatest. Näiteks võlg tekib, kui võtad laenu, liisingut, järelmaksu ja ei tasu õigel ajal osamakset. Sellisel juhul on võlg olemas, aga veel ei saa isikut maksehäireregistrisse kanda. Nagu eelnevalt mainitud, võla tekkimise päevast peab olema möödunud 45 päeva. Sisuliselt kui unustad korteri üürimakse või auto liisingumakse tasuda, siis sul on 45 päeva aega enne seda, kui keegi saab su maksehäireregistrisse kanda.

Viimase tingimusena peab olema täidetud minimaalse võlgu oldava summa nõue. Nimelt, maksehäireregistrisse saab ainult siis isiku kanda, kui võlgu oldav summa on vähemalt 30 eurot. See tähendab, et isegi kui oled viivituses väikeste igakuiste maksetega (näiteks 7 eurot), siis ajapikku need maksed kuhjuvad ja kui nad jõuavad 30 euroni, saab isiku maksehäireregistrisse kanda.

Miks võtta kiirlaen maksehäirega?

Kiirlaen on tagatiseta laen, mille laenutaotleja saab samal päeval kätte. Tegelikkuses läheb isegi kiiremini. Näiteks kui praegu hakkad laenutaotlust täitma ja laenutaotlus aksepteeritakse, siis mõne kiirlaenu saad kätte juba 30 minuti pärast. Ehk 30 minuti pärast on kiirlaen sinu pangakontol.

Miks võtta kiirlaen maksehäirega? Kiirlaenu saab kiiresti kätte, sest laenutaotleja kohta ei tehta väga põhjalikku taustauuringut. See tähendab, et mõnele laenuandjale võib jääda kahe silma vahele, et sul on maksehäire. See on esimene põhjus, miks proovida maksehäirega kiirlaenu võtmist.

Teisalt jällegi, laenuandjatel on kohustus kontrollida enne laenu andmist seda, kas laenutaotlejal on või ei ole maksehäire. Kohustus kontrollida maksehäire olemasolu tuleb rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadusest.

Samas, maksehäire võib tekkida erinevatest võlgadest. Näiteks kui teenid keskmist palka ja sul ei käi finantskohustused ülepea ning saad parkimistrahvi, mille suurus on 35 eurot, siis kas laenuandja ei tohi sulle maksehäirega laenu anda?

Teoreetiliselt ei tohi, aga kui mõelda kaine mõistusega, siis sa ei ole risk laenuandja jaoks. Nimelt, laenu taotledes hinnatakse laenuandja krediidivõimet. Kredidiivõime põhimõtteliselt näitab pangale, kui suur tõenäosus on, et laenutaotleja maksab laenu tagasi. Minu hinnangul, kui teenid 1500 eurot kuus ja sul on võib-olla ainult autoliising väärtuses 200 eurot kuus ja said süütu parkimistrahvi, siis mina annaksin küll laenu, sest ma ei näe riski.

Kiirlaenud Maksehäirega

1. Monefit

Monefiti kiirlaen üks kõige populaarsemaid laene, mida Kiirlaen.net veebilehelt võetakse. Kuna seda laenu on paljud inimesed saanud, siis soovitame seda ka maksehäirega inimesele. Laenusumma on alates 50 eurot ja laenuperiood on 6-54 kuud. Pakuvad ka head intressi.

 • Ilma Tagatiseta;
 • Internetist Või Telefoni Teel;
 • 50 € - 10000 €;
 • Intressimäär: Alates 30%.
kiirlaen maksehäirega

Kiirlaen maksehäirega võtta on mõistlikum kui muu tarbimislaen, sest kiirlaen on sellist tüüpi laen, mis hõlmab rohkem riske. Kui suurem arv riske on hõlmatud, siis on ka suurem töenäosus maksehäirega laenu saada. Vaata lähemalt Monefit.ee.

2. Creditstar

Nagu Creditstar ise ütleb: personaalne laenukonto annab kindlustunde ning rahatagavara. Nii ka on Creditstari puhul. Kuuluvad samasse gruppi Monefitiga, aga Monefiti laen on pikema laenuperioodi ja soodsama intressiga. Maksehäirega tasub kindlasti Credistari proovida.

 • Ilma Tagatiseta;
 • Internetist Või Telefoni Teel;
 • 50 € - 5000 €;
 • Intressimäär: 45%.
kiirlaen maksehäirega

Creditstari soovitan sellepärast, et ma tean, et Creditstari laenu võtavad paljud inimesed. Creditstar ei ole kindlasti kõige odavam kiirlaen, mida maksehäirega võtta, aga kuna seda laenu saab kergelt, siis tasub proovida. Vaata lähemalt Creditstar.ee.

3. Ferratum

Ferratum on globaalne kiirlaenupakkuja. Soovitame neid kahel tingimusel. Esiteks, kui teil on kindlasti laenu vaja ja teiseks, kui te pole neilt varem laenanud. Nimelt, sarnaselt Creditstarile on Ferratumi laenu lihtne saada, sest intressimäär on kõrgem.

 • Ilma Tagatiseta;
 • Internetist Või Telefoni Teel;
 • 100 € - 4000 €;
 • Intressimäär: 0% (Esimene Kuu Uuele Kliendile).
kiirlaen maksehäirega

Kui otsid, milline kiirlaen maksehäirega võtta, siis ei saa mööda vaadata Ferratumist. Ferratum on väga suur laenupakkuja ja tõenäoliselt oskavad nad kõige paremini riske hinnata. Maksehäirega laenamiseks vaata lähemalt Ferratum.ee.

Soovitused maksehäirega laenu võtmiseks

Icon

Kõigepealt maksa võlg tagasi

Kõige eetilisem on siiski tasuda maksehäire ära ning alles siis uus laen võtta. NB! Maksehäirest peab olema möödunud 6 kuud enne kui saad uue laenu, liisingu, järelmaksu võtta.
Icon

Võta uus laen enne kui maksehäire kanne tehakse

Kui sa tead, et sul võib maksehäire tekkida, siis saad võtta laenu enne, kui maksehäire kanne tehakse.
Icon

Maksehäire 30 eurot

Maksehäire saab tekkida, kui võlg on vähemalt 30 eurot. Samas, kui oled parkimistrahvi eest jäänud 30 eurot võlgu, siis retooriliselt võib küsida, miks ei peaks laenuandja sulle laenu andma?
Icon

Vaata, Kas Sul On Maksehäire

Creditinfo.ee lehelt saad kontrollida, kas su kohta on maksehäire. Mõnikord võlausaldajad ähvardavad lisada maksehäireregistrisse, aga tegelikult ei tee seda.
Icon

Parim Kiirlaen

1. Bondora

2. Credit24

3. Monefit

4. Creditstar

5. Ferratum

Icon

Vaata Lisaks

Icon

Kontakt