Privaatsuspoliitika

Kiirlaen.net Privaatsuspoliitika ja Lehe Kasutamise Tingimused
parim krediidikonto

Veebilehe Küpsised

Küpsis on väike tekstifail, mis võib veebilehti külastades sattusida Sinu seadmesse (näiteks arvuti või nutitelefon). Kõik lehed ja veebilehed ei kasuta küpsiseid. Sul on ka ise õigus keelduda, et Sinu suhtes kasutatakse küpsiseid. Lisaks on Sul võimalus kustutada Sinu seadmesse või seadmetesse salvestunud küpsiseid. Selle jaoks ava oma veebilehitseja seaded ja vali ''tühjenda küpsised''. Seisuga 18. november 2020 ei talleta Kiirlaen.net Sinu isikuandmeid.
Icon

Veebilehel Isikuandmete Kogumine

Isikuandmed (või andmed) on igasugune teave tuvastatud või tuvastatava füüsilise isiku (andmesubjekti) kohta. Tuvastatav isik on isik, keda saab (otseselt või kaudselt) tuvastada, eelkõige mõne identifitseerimistunnuse põhjal nagu nimi, isikukood, asukohateave, võrguidentifikaator, või tema ühe või mitme füüsilise, füsioloogilise, geneetilise, vaimse, majandusliku, kultuurilise või sotsiaalse tunnuse põhjal.
Icon

Veebilehe Külastaja Õigused

Külastades veebilehte Kiirlaen.net on Sul õigus saada meie käest teavet selle kohta: kas me kogume Sinu isikuandmeid ja mis mahus me seda teeme. Meiega ühendust võttes (info@kiirlaen.net) on Sul õigus nõuda oma isikuandmete kogumise lõpetamist või parandamist või muutmist.
Icon

Veebilehe Kasutamise Tingimused

Kiirlaen.net veebilehe sisu kopeerimine või muul viisil talletamine ja majandustegevuseks kasutamine on keelatud. Kiirlaen.net sisu kopeerimise korral oleme sunnitud kasutama kõiki õiguskaitsevahend Eestis Vabariigis.
Icon

Parim Kiirlaen

Icon

Vaata Lisaks

Icon

Kontakt